FAQ: Często zadawane pytania

Tak, tuż przed wejściem do parku jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych
Nie, na teren parku wstęp jest bezpłatny. Każdy kto chce skorzystać z atrakcji parku musi zakupić bilet na poszczególne z nich.
Dla pojedynczych wejść nie prowadzimy rezerwacji. Tylko w przypadku większych grup (powyżej 10 osób) prosimy o informację mailową lub telefoniczną.
Sezon w KPL zazwyczaj zaczyna się 1 maja i trwa do końca października. Poszczególne godziny otwarcia na dany miesiąc sprawdź w zakładce kontakt. Należy zaznaczyć, że park jest otwarty tylko w pogodne dni, kiedy nie ma niebezpiecznych porywów wiatru mogących zagrażać bezpieczeństwu odwiedzających. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń 514-256-647
Zasadniczo mamy 3 trasy o różnym stopniu trudności: - wysoka- 23 przeszkody, ponad 220m długości,na wysokości 5-10 m - średnia- 12 przeszkód, 200m długości w tym 100m tyrolka nad polaną, 4-10m - dziecięca- 12 przeszkód, 100m długości, 2m nad ziemią Dodatkowo do dyspozycji dzieci jest 25m tyrolka. Dla osób o wzroście minimum 135 cm polecamy tyrolkę dużą nad stawem. To dwa prawie 100 metrowe zjazdy.
Na trasę średnią, wysoką oraz dużą tyrolkę może wejść osoba o wzroście minimum 135 cm. Na trasę dziecięcą i małą tyrolkę wchodzą już 5-cio latki (pod opieką rodzica). Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna.
Oczywiście! Dla dzieci, które nie mogą jeszcze wejść na trasę mamy huśtawki, zjeżdżalnie, trampolinę, dużo zieleni do gier i zabaw.
Tak, ale tylko pod opieką właściciela. Pamiętaj żeby posprzątać po swoim pupilu.
To zależy głównie od Was. Jeśli chcecie się nacieszyć atmosferą tu panującą, to najlepiej zarezerwować sobie przynajmniej 2 godziny. Przykładowo przejście najdłuższej trasy zajmuje około godziny w zależności od umiejętności oraz obłożenia na trasie.
Tak! Zapraszamy do „Karmnika” na pyszne zapiekanki albo kiełbasę z grilla. Znajdziecie tam też przekąski oraz zimne napoje dla dzieci i dorosłych. Kawa z ekspresu w postaci cappuccino czy espresso umili popołudnie.
Impreza urodzinowa trwa 3 godziny. W tym czasie dzieci korzystają (pod okiem instruktora) z parku linowego, tyrolki i trampoliny. Do dyspozycji jest udekorowana wiata gdzie dzieci i rodzice mogą usiąść, odpocząć i przekąsić coś słodkiego. Przed rozpaleniem ogniska, które świetnie zwieńczy całą imprezę, dzieci muszą jeszcze odnaleźć „zagubiony” tort w czasie podchodów prowadzonych przez instruktora. Więcej informacji w zakładce urodziny.
Nawet trzeba! Zachęcamy do rezerwacji drewnianej wiaty o powierzchni 35m2 i miejsca na ognisko na różnego rodzaju spotkania. Zapewniamy miejsce do siedzenia, ułożony stos ogniskowy oraz drewno na później. Cena takiego eventu jest zależna od czasu trwania, wybranych atrakcji i ilości uczestników. Ofertę dostosowujemy indywidualnie pod potrzeby klienta. Możemy też zapewnić catering w postaci zimnych przekąsek oraz ciepłych dań i napojów. Wszystko jest do ustalenia, więc zapraszamy do kontaktu mailowego 🙂
Jeśli już wszystkie trasy zostały zaliczone to kolejne atrakcje czekają na ziemi i wodzie. Można postrzelać z łuków klasycznych lub bloczkowych, wiatrówki czy pistoletu. Dzieciaki mogą pojeździć na quadach. Rodzice mogą wziąć dzieci i popływać łódką wiosłową po stawie. Do tego można po prostu usiąść w leżaku i posłuchać śpiewu ptaków lub poczytać książkę.
Wystarczy ubrać się wygodnie i mieć pełne, wiązane buty.
Jeśli prognozy są niesprzyjające to odwołujemy urodziny lub szukamy dogodnego terminu zastępczego. Jeśli zacznie padać w czasie trwania urodzin to chowamy się pod wiatę i tam organizujemy dzieciom czas, ale zazwyczaj wystarcza nieprzemakalna kurtka i kalosze i bawimy się dalej.